Jesienne zwierzę? - nie wierzę! Przygoda druga (z bajką i teatrem).

25 października 2022

Za nami drugie spotkanie z zeróweczką w ramach innowacji pedagogicznej: Zasłuchani, zapatrzeni, zaczytani – przygoda z bajką i teatrem.

Jesień to czas skakania po kałużach, rzucania liśćmi, picia ciepłej herbaty i oczywiście czytania książek. Te i inne jesienne przyjemności uczniowie świetnie potrafili zaprezentować za pomocą samych gestów. Pięknie też potrafili wyrazić gestem i mimiką jesienne nastroje.

Następnie obie grupy zerówkowe wysłuchały uroczej historii Elżbiety Szeptyńskiej pt. „Jesienne zwierzę”. Każda z grup stworzyła też swoje własne jesienne zwierzę. Prace uczniów z zeróweczek pięknie zdobią korytarz przy bibliotece.

A w listopadzie będę czekać z niecierpliwością na wasze projekty bajkowych strojów.

Ewa Michałkiewicz-Smentek